Dbamy o wspólne wartości i sadzimy Las Na Zawsze

Materiality

Materiality

22/12/2020

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Spodobało nam się sadzenie Lasu Na Zawsze i również w tym roku z okazji zbliżających się świąt finansowo wspieramy zalesianie nowych terenów w Polsce.  
 

01

Zamiast obdarowywania się materialnymi prezentami, wybieramy dbanie o środowisko naturalne poprzez zwiększanie obszaru terenów zalesianych, których status prawny będzie chronił je przed wycinką czy zmianą przeznaczenia. 

02

Jeśli i Wam podoba się pomysł sadzenia Lasu Na Zawsze, sprawdźcie, jak to zrobić na stronie internetowej: https://www.lasnazawsze.org.pl/wspolpraca/  

03

Jeśli chcesz zobaczyć co założyciele mówią o tej idei, zobacz to video: https://www.youtube.com/watch?v=uzyghYAySGw  

04

Fundacja Las Na Zawsze organizuje wiosną i jesienią otwarte wydarzenia, podczas których można własnoręcznie pomóc w sadzeniu drzew. Jeśli chcesz przekonać się, jak wygląda sadzenie młodego lasu, sprawdź, kiedy możesz dołączyć do ekipy Las Na Zawsze. Najnowsze informacje o aktywnościach Fundacji Las Na Zawsze znajdziecie na stronie internetowej oraz na kanałach na Facebooku i Instagramie. Zachęcamy do śledzenia działań naszego partnera.  

NASZE ADRESY:
Adres rejestrowy:
Grzybowska 5A,
00-132 Warszawa
Siedziba biura:
Aleje Jerozolimskie 101 lokal 7,
02-011 Warszawa
Tel. kontaktowy: +48 797-865-588
Adres e-mail: kontakt@materiality.pl

MATERIALITY Sp. z o.o.,
ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL
Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

FAQ: „Najczęściej zadawane pytania”

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MATERIALITY nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.