Sadzimy drzewa na święta

Materiality

Materiality

23/12/2019

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

W imieniu naszego Zespołu oraz Klientów w tym roku wysyłamy w świat niecodzienny prezent świąteczny – dokładamy się do sadzenia Lasu Na Zawsze. Zamiast nadmiaru prezentów, my inwestujemy w zalesianie nowych terenów w Polsce, które będą cieszyły następne pokolenia. Twórcy Lasu Na Zawsze dbają o odpowiedni status prawny działek, na których są sadzone drzewa, aby uniemożliwić ich wycinanie czy zmianę przeznaczenia. 

01

Dbanie o wspólne środowisko naturalne jest jedną z wartości, które wyznajemy wspólnie jako MATERIALITY.
 
Cieszymy się, że są inicjatywy, które możemy wspierać i wprowadzać zmianę nawyków konsumenckich. 
 
Fundacja Las Na Zawsze finansuje swoją działalność z darowizn osób prywatnych, firm i organizacji, co za tym idzie – to co wpłacamy na sadzenie, realnie staje się młodym lasem na wykupionej działce. 

02

Fundacja prowadzi działalność edukacyjną, na jej blogu https://www.lasnazawsze.org.pl/aktualnosci/ można dowiedzieć się więcej o tym, jak działa las i poznać rożne gatunki sadzonych drzew. 

Jeśli i Wam podoba się pomysł sadzenia Lasu Na Zawsze, sprawdźcie, jak to zrobić na stronie internetowej: https://www.lasnazawsze.org.pl/wspolpraca/

Najnowsze informacje o aktywnościach Fundacji Las Na Zawsze znajdziecie na stronie internetowej oraz na kanałach na Facebooku i Instagramie. Zachęcamy do śledzenia działań naszego partnera.  

NASZE ADRESY:
Adres rejestrowy:
Grzybowska 5A,
00-132 Warszawa
Siedziba biura:
Aleje Jerozolimskie 101 lokal 7,
02-011 Warszawa
Tel. kontaktowy: +48 797-865-588
Adres e-mail: kontakt@materiality.pl

MATERIALITY Sp. z o.o.,
ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL
Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

FAQ: „Najczęściej zadawane pytania”

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MATERIALITY nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.