Sadzimy drzewa na święta

Materiality

Materiality

23/12/2019

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

W imieniu naszego Zespołu oraz Klientów w tym roku wysyłamy w świat niecodzienny prezent świąteczny – dokładamy się do sadzenia Lasu Na Zawsze. Zamiast nadmiaru prezentów, my inwestujemy w zalesianie nowych terenów w Polsce, które będą cieszyły następne pokolenia. Twórcy Lasu Na Zawsze dbają o odpowiedni status prawny działek, na których są sadzone drzewa, aby uniemożliwić ich wycinanie czy zmianę przeznaczenia. 

01

Dbanie o wspólne środowisko naturalne jest jedną z wartości, które wyznajemy wspólnie jako MATERIALITY.
 
Cieszymy się, że są inicjatywy, które możemy wspierać i wprowadzać zmianę nawyków konsumenckich. 
 
Fundacja Las Na Zawsze finansuje swoją działalność z darowizn osób prywatnych, firm i organizacji, co za tym idzie – to co wpłacamy na sadzenie, realnie staje się młodym lasem na wykupionej działce. 

02

Fundacja prowadzi działalność edukacyjną, na jej blogu https://www.lasnazawsze.org.pl/aktualnosci/ można dowiedzieć się więcej o tym, jak działa las i poznać rożne gatunki sadzonych drzew. 

Jeśli i Wam podoba się pomysł sadzenia Lasu Na Zawsze, sprawdźcie, jak to zrobić na stronie internetowej: https://www.lasnazawsze.org.pl/wspolpraca/

Najnowsze informacje o aktywnościach Fundacji Las Na Zawsze znajdziecie na stronie internetowej oraz na kanałach na Facebooku i Instagramie. Zachęcamy do śledzenia działań naszego partnera.  

NASZE ADRESY:

Adres rejestrowy:
Marszałkowska 111,
00-102 Warszawa
Siedziba biura:
Plac Konstytucji 6 lokal 21,
00-550 Warszawa

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL

Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

MATERIALITY jest przedsięwzięciem joint-venture MOD Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa) oraz EMCG Sp. z o.o. (ul. Chłodna 64, 00-872 Warszawa).

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MOD i EMCG nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.

Copyright © 2017 MOD Sp. z o.o. oraz EMCG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.