Sadzimy Las Na Zawsze po raz trzeci!

Materiality

Materiality

22/12/2021

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Kontynuując naszą grudniową tradycję, również w tym roku postanowiliśmy finansowo wesprzeć statutowe działania Fundacji Las Na Zawsze, której misją jest: „trwałe i nieodwracalne przywrócenie równowagi biologicznej na Ziemi. Sadzimy i zabezpieczamy przyszłość lasów, które mają rosnąć zawsze. Lasy są naszym naturalnym sprzymierzeńcem. Ich sadzenie jest najprostszym sposobem zapobiegania zmianom klimatycznym.” – jak czytamy na stronie internetowej www.lasnazawsze.org.pl 

01

Zamiast obdarowywania się materialnymi prezentami, wybieramy od lat inwestowanie w dbanie o środowisko naturalne poprzez zwiększanie obszaru terenów zalesianych, których status prawny będzie chronił je przed wycinką czy zmianą przeznaczenia. 
 
W ramach odroczonej gratyfikacji teraz finansujemy nasadzenia leśne, aby w przyszłości kolejne pokolenia mogły cieszyć się z kąpieli leśnych, które zapewniają odpoczynek dla oczu i przebodźcowanych organizmów współczesnych ludzi, a także powiększają zasoby terenów zielonych w naszym kraju. 

02

Poza wspieraniem ludzi – co otrzymujemy z istnienia lasów – nie zapomnijmy też, ile innych istot żywych żyje w lesie, który jest ich domem. Jako ludzie jesteśmy tylko jednym z elementów złożonego systemu jakim jest Ziemia. Na naszych barkach spoczywa olbrzymia odpowiedzialność za jej przyszłość, za przyszłość ludzi i innych organizmów, dlatego wspieranie takich idei jest dla nas niezwykle ważne. Jest to wartość, którą podzielamy wspólnie w Zespole MATERIALITY. Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do lepszego jutra naszej planety.
 
Fundacja Las Na Zawsze organizuje wiosną i jesienią otwarte wydarzenia, podczas których można własnoręcznie pomóc w sadzeniu drzew. Postaramy się dołączyć jako MATERIALITY i pomóc w zalesianiu kolejnych hektarów ziemi. 
 
Najnowsze informacje o aktywnościach Fundacji Las Na Zawsze znajdziecie na stronie internetowej oraz na kanałach na Facebooku i Instagramie. Zachęcamy do śledzenia działań naszego partnera. 
 
 
Jeśli i Wam podoba się pomysł sadzenia Lasu Na Zawsze, sprawdźcie szczegóły na stronie internetowej: https://www.lasnazawsze.org.pl/wspolpraca/ 
 
Do zobaczenia na sadzeniu lasu 🙂 

NASZE ADRESY:

Adres rejestrowy:
Marszałkowska 111,
00-102 Warszawa
Siedziba biura:
Plac Konstytucji 6 lokal 21,
00-550 Warszawa

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL

Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

MATERIALITY jest przedsięwzięciem joint-venture MOD Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa) oraz EMCG Sp. z o.o. (ul. Chłodna 64, 00-872 Warszawa).

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MOD i EMCG nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.

Copyright © 2017 MOD Sp. z o.o. oraz EMCG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.