Wspieramy Ukrainę z Otwartym Jazdowem

Materiality

Materiality

21/03/2022

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter

Agresja Rosji na niepodległą Ukrainę jest wspólnym dramatem naszej globalnej społeczności. Wolność wyboru, prawo do samostanowienia i szacunek dla granic są podstawowymi wartościami dla nas, osób tworzących MATERIALITY. Wierzymy w moc empatii i współpracy, dzięki której nawet małe gesty czynią różnicę, dlatego wspieramy naszych sąsiadów z Ukrainy poprzez działalność Otwartego Jazdowa. 

01

Partnerstwo Otwarty Jazdów jest społecznością mieszkańców, organizacji pozarządowych, miejskich aktywistów, instytucji nauki i kultury funkcjonujących na terenie Osiedla domków fińskich na Jazdowie w Warszawie. 

Partnerstwo działa w oparciu o wartości zrównoważonego rozwoju, dobrego sąsiedztwa, współpracy, oddolnego zaangażowania, empatii, wzajemnego szacunku i tolerancji. 

02

W obliczu kryzysu wojennego Otwarty Jazdów zaangażował się w pomoc uchodźcom z Ukrainy. W ramach pomocy organizowane są miejsca noclegowe, wydarzenia integracyjne oraz program rezydencji artystycznych. W MATERIALITY wierzymy, że sztuka pozwala mierzyć się z tak dramatycznymi doświadczeniami jak wojna i tworzyć wizję innej, lepszej dla nas wszystkich przyszłości. Wierzymy również w moc empatii i współpracy, dzięki której nawet małe gesty czynią różnicę, dlatego właśnie, na miarę naszych możliwości, wspieramy program rezydencji artystycznych i kulturalnych dla artystów, działaczy i edukatorów z Ukrainy na Jazdowie. Pragnąc zachować przejrzystość naszych działań informujemy, że nasze wsparcie ma charakter finansowy – przez rok, w okresie od marca 2022 r do marca 2023, co miesiąc zasilamy budżet Programu kwotą 1000 zł. Potrzeby Programu są jednak znacznie większe niż nasze skromne możliwości, dlatego gorąco zachęcamy naszych Partnerów i Przyjaciół, aby dołożyli się do działalności Otwartego Jazdowa razem z nami: https://jazdow.pl/wesprzyj/

Więcej o aktywności Otwartego Jazdowa na rzecz Ukrainy znajdziecie na profilu FB: https://www.facebook.com/jazdow/events/

Dziękujemy za Wasze wsparcie!

03

Materiality - Wspieramy Ukrainę z Otwartym Jazdowem

NASZE ADRESY:
Adres rejestrowy:
Grzybowska 5A,
00-132 Warszawa
Siedziba biura:
Aleje Jerozolimskie 101 lokal 7,
02-011 Warszawa
Tel. kontaktowy: +48 797-865-588
Adres e-mail: kontakt@materiality.pl

MATERIALITY Sp. z o.o.,
ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL
Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

FAQ: „Najczęściej zadawane pytania”

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MATERIALITY nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.