MATERIALITY Partnerem Merytorycznym FOB

Piotr Biernacki

Piotr Biernacki

7/03/2024

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Z początkiem marca MATERIALITY zostało Partnerem Merytorycznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Partnerzy Merytoryczni wspierają FOB w prowadzeniu badań oraz realizowaniu konsultacji i opracowywaniu publikacji dotyczących tematyki zrównoważonego rozwoju, a przedstawiciele partnera występują na organizowanych przez FOB wydarzeniach w roli ekspertów i ekspertek. MATERIALITY jest obecnie jedyną firmą doradczą w gronie partnerów merytorycznych FOB, które liczy pięć podmiotów. Poza MATERIALITY są to następujące instytucje i organizacje: Fundacja Climate Strategies Poland, Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu, UN Global Compact Polska i UNEP/GRID-Warszawa.
Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2024

01

Forum Odpowiedzialnego Biznesu - Logo

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najstarszą i największą organizacją pozarządową w Polsce, zajmującą się zagadnieniami zrównoważonego rozwoju w biznesie.  Forum jest organizacją ekspercką, inicjatorem i partnerem wielu znaczących przedsięwzięć prowadzących do rozwoju zagadnień zrównoważonego rozwoju w Polsce.  W ramach Programu Partnerstwa, FOB skupia około 70 firm będących liderami branż, którzy dzięki współpracy z ekspertkami i ekspertami podnoszą swoje kompetencje w zakresie ESG i podejmują wspólne działania wspierające zrównoważoną transformację biznesu.

Na arenie międzynarodowej FOB współpracuje z CSR Europe oraz World Business Council for Sustainable Development (WBCSD). FOB jest także organizatorem programu Chapter Zero Poland, polskiej odsłony Climate Governance Initiative powołanej przez Światowe Forum Ekonomiczne. W Polsce FOB koordynuje pod patronatem Komisji Europejskiej międzynarodową inicjatywę Karta Różnorodności, zainicjowało powstanie Karty Praw Dziecka
w Biznesie
, prowadzi Program Rozwoju Wolontariatu Pracowniczego oraz program edukacyjny dla studentów i studentek Liga Odpowiedzialnego Biznesu. Forum organizuje konkurs Raporty Zrównoważonego Rozwoju. Więcej o działalności Forum Odpowiedzialnego Biznesu na stronie: https://odpowiedzialnybiznes.pl

Sprawdź co robimy w zakresie raportowania informacji niefinansowych

NASZE ADRESY:
Adres rejestrowy:
Grzybowska 5A,
00-132 Warszawa
Siedziba biura:
Aleje Jerozolimskie 101 lokal 7,
02-011 Warszawa
Tel. kontaktowy: +48 797-865-588
Adres e-mail: kontakt@materiality.pl

MATERIALITY Sp. z o.o.,
ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL
Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

FAQ: „Najczęściej zadawane pytania”

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MATERIALITY nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.