Sukces Grupy CCC

Katarzyna Starzycka

Katarzyna Starzycka

01/02/2022

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Z dumą informujemy, że zaangażowanie naszego klienta Grupy CCC w gospodarkę o obiegu zamkniętym zostało poddane analizie i ocenione w badaniu Circulytics. Bardzo cieszymy się, że Grupa CCC podjęła to wyzwanie i przyłączyła się do badania jako pierwsza wśród polskich firm! Gratulujemy wyniku i odwagi za poddanie się analizie, a także mocno trzymamy kciuki za realizowanie kolejnych cyrkularnych kroków.

01

Circulytics to narzędzie pomiarowe opracowane przez Ellen MacArthur Foundation, które za pomocą szerokiego zestawu wskaźników mierzy działania firm w obszarze GOZ i ocenia ich obecne zaangażowanie i efektywność. Wynik ten pomaga firmom zrozumieć zakres swoich cyrkularnych działań i wskazuje najważniejsze obszary rozwoju, na których należy się koncentrować. Circulytics wspiera przejście firm na gospodarkę o obiegu zamkniętym, niezależnie od branży, złożoności i wielkości.

Sprawdź co robimy w zakresie ekonomii cyrkularnej

NASZE ADRESY:
Adres rejestrowy:
Grzybowska 5A,
00-132 Warszawa
Siedziba biura:
Aleje Jerozolimskie 101 lokal 7,
02-011 Warszawa
Tel. kontaktowy: +48 797-865-588
Adres e-mail: kontakt@materiality.pl

MATERIALITY Sp. z o.o.,
ul. Grzybowska 5A, 00-132 Warszawa.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL
Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

FAQ: „Najczęściej zadawane pytania”

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MATERIALITY nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.