Sukces Grupy CCC

Katarzyna Starzycka

Katarzyna Starzycka

01/02/2022

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Z dumą informujemy, że zaangażowanie naszego klienta Grupy CCC w gospodarkę o obiegu zamkniętym zostało poddane analizie i ocenione w badaniu Circulytics. Bardzo cieszymy się, że Grupa CCC podjęła to wyzwanie i przyłączyła się do badania jako pierwsza wśród polskich firm! Gratulujemy wyniku i odwagi za poddanie się analizie, a także mocno trzymamy kciuki za realizowanie kolejnych cyrkularnych kroków.

01

Circulytics to narzędzie pomiarowe opracowane przez Ellen MacArthur Foundation, które za pomocą szerokiego zestawu wskaźników mierzy działania firm w obszarze GOZ i ocenia ich obecne zaangażowanie i efektywność. Wynik ten pomaga firmom zrozumieć zakres swoich cyrkularnych działań i wskazuje najważniejsze obszary rozwoju, na których należy się koncentrować. Circulytics wspiera przejście firm na gospodarkę o obiegu zamkniętym, niezależnie od branży, złożoności i wielkości.

Sprawdź co robimy w zakresie ekonomii cyrkularnej

NASZE ADRESY:

Adres rejestrowy:
Marszałkowska 111,
00-102 Warszawa
Siedziba biura:
Plac Konstytucji 6 lokal 21,
00-550 Warszawa

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU MATERIALITY.PL

Zapoznaj się z naszą „Polityką prywatności”

MATERIALITY jest przedsięwzięciem joint-venture MOD Sp. z o.o. (ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa) oraz EMCG Sp. z o.o. (ul. Chłodna 64, 00-872 Warszawa).

Wszelkie informacje zawarte na stronie www.materiality.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią porad prawnych ani innych form doradztwa. MOD i EMCG nie ponoszą odpowiedzialności za wykorzystanie informacji w niej zawartych bez wcześniejszego zasięgnięcia profesjonalnych porad ekspertów MATERIALITY.

Copyright © 2017 MOD Sp. z o.o. oraz EMCG Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.